close
دانلود آهنگ جدید

ضبط صفحه نمایش

ضبط صفحه نمایش ضبط صفحه نمایش

سایت جالب | دانلود | فیلم | موزیک

آموزش فیلمبرداری از دسکتاپ در ویندوز

آموزش فیلمبرداری از دسکتاپ در ویندوز

فیلمبݛداݛی از نمایشگݛ دستگاه های مختلف بݛای کاݛبݛان اهمیت بالایی داݛد. دݛ این مطلب آموزش فیلمبݛداݛی از دسکتاپ دݛ ویندوز 10 ݛا بݛای شما آماده کݛده ایم.

 

اکثݛ کاݛبݛان فکݛ می کنند که بݛای انجام این کاݛ باید از اپلیکیشن های مخصوصی استفاده کنند، دݛ صوݛتیکه خود ویندوز هم داݛای ویژگی است که این کاݛ ݛا انجام می دهد اما این کاݛ به مدل کامپیوتݛ شما و قدݛت سخت افزاݛی آن بستگی داݛد.

فیلمبݛداݛی از دسکتاپ دݛ ویندوز 10

این توانایی از دید کاݛبݛان مخفی است اما باید بدانید که ویندوز این قابلیت ݛا داݛد و می تواند 

 

 ادامه مطلب
ادمین
7+
 دانلود AnyDesk آخرین ورژن ابزار قدرتمند کنترل کامپیوتر از راه دور

دانلود AnyDesk آخرین ورژن ابزار قدرتمند کنترل کامپیوتر از راه دور

مشاهده کردن و کنترل کردن کامپیوتر از راه دور یکی از نکات مهم برای مدیریت سیستم می باشد. این نرم افزار با بکارگیری و استفاده از کدک های ویدیویی جدیدی که دارد به طور ویژه مخصوص افرادی طراحی شده است که به دنبال یک رابط گرافیکی عالی هستند . این نرم افزار دارای رابطی با کاربری ساده و کم حجم است، مبادله اطلاعات از طریق درگاه امن TLS1.2 است و به همین علت نرم افزار سیستم امنیتی بی نظیر برای شما به ارمغان می آورد.

با نرم افزار AnyDesk شما قادر خواهید بود تا از هر جایی کامپیوتر شخصی خودتان را کنترل نمائید، همچنین قادر هستید تا تمامی برنامه های کاربردی، اسناد خود و عکس های خودتان را مدیریت و کنترل کنید. این نرم افزار هیچگونه تاثیر منفی روی سرعت سیستم شما به جای نمی گذارد و دارای کنترلی آسان و ساده می باشد.

 ورژن v4.6.2

قابلیت های کلیدی نرم افزار AnyDesk

 

- ویژگی کنترل از راه دور لپ تاپ و لپتاپ های گم شده

- اتصال امن و ایمن و رمزگذاری شده به کامپیوتر

- ابزاری با حجم پائین

- رابط کاربری بسیار آسان

 ادامه مطلب
ادمین
37+

سایت جالب