close
دانلود آهنگ جدید

رپورتاژ آگهی ها

رپورتاژ آگهی ها رپورتاژ آگهی ها

سایت جالب | دانلود | فیلم | موزیک

چطور تبدیل به واینر اینستاگرام شویم؟

چطور تبدیل به واینر اینستاگرام شویم؟

اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی ای است که بدون محدودیت در ایران قابل استفاده می باشد به هم دلیل کاربران بسیاری دارد و به رسانه اول کشورمان تبدیل شده است.این موضوع می تواند محرک خوبی برای افرادی باشد که می خواهند از راه فضای مجازی پول در آورند. اگر شما هم جزء کسانی هستید که می خواهید واینر اینستاگرام باشید در ادامه ما را همراهی کنید.

واینر کیست؟

واینر به کسی گفته می شود که برای شبکه های اجتماعی محتوای تصویری تولید می کند.

پروفایل یک واینر چگونه است؟

عکس پروفایل واینر ها

همان طور که پیشتر هم عرض کردم اینستاگرام یک رسانه قدرتمند در کشور مان است و افرادی که در این شبکه اجتماعی صفحه با فالووربالا دارند کانال های این رسانه می باشند به همین خاطر نیاز است عکس پروفایل تان به عنوان یک آدم معروف نشان گر سیاست گذاری های صفحه تان باشد.برای اینکه بتوانید یک عکس خوب برای پروافایل تان انتخاب کنید نیازاست از نمونه های موفق الگو بگیرید.

نکته : برای دانلود عکس پروفایل افراد معروف نرم افزار اینستایار را نصب کنید تا عکس های پروفایل را با کیفیت HD بگیرید.

نام کاربری واینرها

اگر می خواهید راحت تر در ذهن مخاطبان تان بمانید یک نام کاربری کوتاه و دو بخشی برای خود انتخاب کنید.

نکته : انتخاب یک نام دو بخشی برای پروفایل کار ساده ای نیست چرا که اینستاگرام یک میلیارد کاربر دارد و این حجم کاربر شانس انتخاب نام های دو بخشی را از فرد می گیرد.

وب سایت واینرها

اگرمی خواهید یک واینر موفق باشید برای خود وب سایتی طراحی کنید و پست های اینستاگرام تان را در آن منتشر کنید تا افزون بر اینستاگرام در فضای وب هم معروف شوید. این معروفیت زمانی ارزشمند می شود که وب سایت تان بازدید بگیرد چرا پس گرفتن بازدید قابل توجه می توانید تبلیغ بگیرید و از سایت هم پول در آورید.

بیو اینستاگرام واینر ها

بیو یکی از مهم ترین بخش های پروفایل اینستاگرام است چرا که پس از عکس پروفایل نخستین جایی هست که کاربر می بیند از این رو بهتر است برای این بخش استراتژی های زیر را دنبال کنید.

·         حتما حوضه فعالیت تان را این بخش توضیح دهید.

·         از هشتگ در این بخش استفاده کنید.

ایمیل واینر ها

یکی از امنیتی ترین چیزی هایی که یک واینر دارد ایمیل اش است چرا که ایمیل و شماره تلفن تنها را نفوذ هکر ها به صفحه های اینستاگرام هستند. از این رو بهتر است به ایمیلی که در اینستاگرام ثبت کردید بروید و یک پسورد قدرتمند با رعایت اصول زیر برایش بسازید.

·         در پسورد تان کلمه های قابل حدس مثل نام فرزند تان نباشد.

·         پسورد تان حاوی حرف،عدد و نشان هایی مثل $#% باشد.

·         ایمیل تان حتما دارای گذرواژه دو مرحله ای باشد.

·         ترجیحا در گوگل ایمیل داشته باشید.

نکته: پیشنهاد می شود ورود دو مرحله ای به اکانت اینستاگرام را در این برنامه فعال کنید تا سدی در برابر هکر ها ایجاد کرده باشید.

لایک واینر ها

اگر می خواهید درابتدا جدی گرفته شوید برای پست هایی که می گذارید از نرم افزار افزایش لایک،لایک بگیرید. پیشنهاد ما برای گرفتن لایک نرم افزار افزایش لایک اینستایار است چون کاربران اش واقعی و ایرانی هستند.

فالوور واینرها

به طور کلی زمانی تبدیل به یک واینر می شوید و می توانید از این فضا پول درآورید که فالوور داشته باشید از این رو پیشنهاد می کنیم در ابتدا به وسیله نرم افزار اینستایار برای خود فالوور بگیرید تا پست های تان به صفحه اکسپلور برود و از آنجا بتوانید فالوور های بیشتری جذب کنید.

پست های واینر ها

همیشه نیاز نیست برای تولید محتوا کلیپ هایی با هنر نمایی خود تان بسازید گاهی اوقات با دانلود پست های اینستاگرام و ویرایش ویدیو های دیگران می توانید اثری تاثیر گذار بسازید.

لینک نرم افزار دانلود فیلم های اینستاگرام

 

 ادامه مطلب
ادمین
301+

سایت جالب